KULTIVATORS ELEKTRISKS OKKO 1.5KW 45CM
€56,99
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Svars | 8.1 kg |
| Darbības platums | 450 mm |
| Darbības dziļums | 180 mm |
| Jauda | 1500 W |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Jā |
| Produkta veids | Elektriskie kultivatori |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | SF7G602 |
| Kultivatora riteņi | 2 aizmugurējie |
| Trokšņa līmenis | 93 dB |
| Iespēja piestiprināt piederumus | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502826977 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KULTIVATORS ELEKTRISKS OKKO 1.5KW 45CM