Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 8.3 cm |
| Materiāls | Tērauds |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Koks, Metāla, Nerūsējošais tērauds, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbšanas kroņi |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | - |
| Modelis | D-17120 |
| Garums | 4 cm |
| Darbības zonas garums | 4 cm |
| Svars | 0.1 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Urbju komplekts Makita Ezychange BIM, 32 - 83 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Svītrkods | 500870787 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KROŅURBIS HSS-BIMET. 83MM