Produkta informācija
| Ražotājs | VEXEN ELECTRIC |
|---|---|
| Spriegums | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Slēdzis |
| Zīmols | Vexen Electric |
| Modelis | TWR923 |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP55 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502805882 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KRĒSLAS SLĒDZIS AR SENSORU IP55 16A