KORE (170) PE 0.45MM 2000MM RAL7016
Preces kods: 502509523
€8,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BALEX METAL |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 45 mm |
| Produkta veids | Kores pārsegumi |
| Zīmols | Balex Metal |
| Kolekcija | - |
| Modelis | RAL7016 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Svītrkods | 502509523 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KORE (170) PE 0.45MM 2000MM RAL7016