Produkta informācija
| Ražotājs | ETI |
|---|---|
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 20 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Nominālā jauda | 2.16 kW |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | AC-1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 500910877 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KONTAKTORS R 20-20 20A 2NA 230V