KONTAKTORS CEM12 10 230V 5 5KW 4643123
€12,98
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ETI |
|---|---|
| Poli | 3P |
| Strāvas stiprums | 12 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Nominālā jauda | 5.5 kW |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | AC-3 |
| Augstums | 81 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502107435 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KONTAKTORS CEM12 10 230V 5 5KW 4643123