Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās., Zila krās. |
| Zīmols | Pawbol |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Augstums | 265 mm |
| Platums | 132 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzības pakāpe: IP44 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502107445 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KONTAKTLIGZDU BLOKS R-BOX MINI-3S