Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 12 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Komplekts | 5 gab.: 4, 5, 6, 7, 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 005 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts betonam. Turētājs |
| Svītrkods | 500551948 |
- Tips: betona urbumu komplekts
- Urbjamo cauruma diametrs: 4/5/6/8/10 mm
- Materiāls (urbis): volframa karbīds
- Piemērotība materiālam: betons / mūris / akmens
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS URBJU BETONAM 5GB. S&S