KOMPLEKTS INSTR.AK CD-B0A18+CW-B1218E
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 50 |
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu instrumentu komplekti |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 5.35 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1800, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 2 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502653301 |
AKUMULATORA INSTRUMENTU KOMPLEKTS GRUNDER CD-B0A18+CW-B1218E
Komplektā ir urbjmašīna, uzgriežņa atslēga, divas baterijas (2 Ah), lādētājs un ērts pārnēsāšanas koferis.
Rīkam tiek dota 36 mēnešu garantija.
Akumulatoriem tiek dota 24 mēnešu garantija.
Akumulatora urbjmašīna GRUNDER CD-B0A18, 18 V
- Daudzfunkcionāls rīks, kas paredzēts urbjot koksni, betonu, tēraudu utt.
- Iebūvētais LED apgaismojums uzlabo urbšanas vietas redzamību.
- Pretpaslīdes gumijas rokturis nodrošina lielāku drošību.
- Bezvadu ergonomiskas formas ierīci ir ērti lietot gan telpās, gan ārpus tām.
Akumulatoru skrūvgriezis GRUNDER CW-B1218, 18 V
- Skrūvgriezis – neaizstājams palīgs, ja nepieciešams pievilkt daudz skrūvju vai uzgriežņu.
- Lieliski piemērots automašīnas riteņu uzgriežņu atskrūvēšanai.
- 180 Nm griezes moments ļaus atskrūvēt pat sarūsējušus skrūves.
- Skrūvgrieža motors bez otām, tāpēc tam ir lielāka jauda, tas patērē mazāk enerģijas, ir mazāks un vieglāks salīdzinājumā ar tradicionālajiem motoriem.
- Iebūvētais LED apgaismojums uzlabo darba zonas redzamību.
- Pretpaslīdes gumijas rokturis nodrošina lielāku drošību.
- Bezvadu ergonomiskas formas ierīci ir ērti lietot gan telpās, gan ārpus tām.
Akumulatori GRUNDER BA-1820C, 18 V, 2 Ah, 2 gab.
- Ātri uzlādējami jaudīgi litija jonu 2 Ah akumulatori.
- LED indikators parāda baterijas uzlādes līmeni.
Akumulatoru lādētājs GRUNDER CH-1802E-E, 18 V, 2,4 A
- Lādētājs paredzēts visu GRUNDER akumulatoru uzlādei.
- Maksimālā uzlādes strāva - 2,4 A.
- 2 Ah akumulatoru uzlādē 60 minūšu laikā.
- 4 Ah akumulatoru uzlādē 120 minūšu laikā.
- 5 Ah akumulatoru uzlādē 140 minūšu laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS INSTR.AK CD-B0A18+CW-B1218E