Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 50 |
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu instrumentu komplekti |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 9.8 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1800, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 2 Ah, 4 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502653292 |

AKUMULATORA INSTRUMENTU KOMPLEKTS GRUNDER CD-B0A18+AG-B0118E
Komplektā ir urbjmašīna, leņķa slīpmašīna, divas baterijas (2 Ah, 4 Ah), lādētājs un ērts pārnēsāšanas koferis.
Rīkam tiek dota 36 mēnešu garantija.
Akumulatoriem tiek dota 24 mēnešu garantija.
Akumulatora urbjmašīna GRUNDER CD-B0A18, 18 V
- Daudzfunkcionāls rīks, kas paredzēts urbjot koksni, betonu, tēraudu utt.
- Iebūvētais LED apgaismojums uzlabo urbšanas vietas redzamību.
- Pretpaslīdes gumijas rokturis nodrošina lielāku drošību.
- Bezvadu ergonomiskas formas ierīci ir ērti lietot gan telpās, gan ārpus tām.
Akumulatora leņķa slīpmašīna GRUNDER AG-B0118E, 18 V
- Vieglas un ērti lietojamas leņķa slīpmašīnas.
- Viegli nomaināms 125 mm diametra griešanas disks. Nomaiņas atslēga atrodas uz papildu roktura.
- Elektroniskā aizsardzība pret pārslodzi pagarina darbarīka kalpošanas laiku.
- Leņķa slīpmašīnai ir bezsuku motors, kas nozīmē, ka tas ir jaudīgāks, patērē mazāk enerģijas, ir mazāks un vieglāks salīdzinājumā ar parastajiem motoriem.
- Iespēja regulēt papildu roktura pozīciju.
- Disku aizsarga stāvokļa regulēšanai nav nepieciešami papildu darbarīki.
- Neslīdošs gumijots pretvibrācijas rokturis lielākai drošībai.
- Bezvadu, ergonomiskas formas ierīci ir viegli lietot gan telpās, gan ārā.
Akumulatori GRUNDER BA-1820C, 18 V, 2 Ah un BA-1840C, 18 V, 4 Ah
- Ātri uzlādējami jaudīgi litija jonu akumulatori.
- LED indikators parāda baterijas uzlādes līmeni.
Akumulatoru lādētājs GRUNDER CH-1802E-E, 18 V, 2,4 A
- Lādētājs paredzēts visu GRUNDER akumulatoru uzlādei.
- Maksimālā uzlādes strāva - 2,4 A.
- 2 Ah akumulatoru uzlādē 60 minūšu laikā.
- 4 Ah akumulatoru uzlādē 120 minūšu laikā.
- 5 Ah akumulatoru uzlādē 140 minūšu laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS INSTR.AK.CD-B0A18+AGB0118E