KOMPLEKTS INST.AK. DEWALT DCK755P3T-QW
€1073,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 205 |
| Akumulatoru skaits komplektā | 3 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu instrumentu komplekti |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCK755P3T-QW |
| Svars | 13.29 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 3200, 4600 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 1 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 135 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 24 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Jā |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Komplekts | Komplektā:..DCD796 Akumulatora triecienurbjmašīna.DCF887 Akumulatora triecienskrūvgriezis.DCH273 Akumulatora perforators.DCG405 Akumulatora leņķa slīpmašīna.DCS355 Akumulatora daudzfunkcionālais instruments.DCS570 Akumulatora ripzāģis.DCS334 Akumulatora figūrzāģis.DCB184 3gab. 18V 5Ah akumulatori.DCB115 Lādētājs.TSTAK II Instrumentu koferis.TSTAK VI Instrumentu kaste.TSTAK Mobile Storage Kaste ar riteņiem |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Svītrkods | 502281797 |
Komplektā:
- DCD796 Akumulatora triecienurbjmašīna
- DCF887 Akumulatora triecienskrūvgrieznis
- DCH273 Akumulatora perforators
- DCG405 Akumulatora leņķa slīpmašīna
- DCS355 Akumulatora daudzfunkcionālais instruments
- DCS570 Akumulatora ripzāģis
- DCS334 Akumulatora figūrzāģis
- DCB184 3 gab. 18 V 5 Ah akumulatori
- DCB115 Lādētājs
- TSTAK II Instrumentu kaste
- TSTAK VI Instrumentu kaste
- TSTAK Mobile Storage Kaste ar riteņiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPLEKTS INST.AK. DEWALT DCK755P3T-QW