Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 13.3 cm |
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 9 cm |
| Komplekts | 7 gabali: 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 7 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts kokam. Turētājs |
| Svītrkods | 500554664 |
- Veids: Spirālurbju komplekts
- Urbšanas cauruma diametrs: 3/4/5/6/7/8/10 mm
- Piemērots materiāls: Koks
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPL. URBJU KOKAM 7GB.