KNIEDĒŠANAS ĀMURS MR55 STANLEY 0-69-804
€12,74
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Atbilstošs kniežu daudzums | 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm |
| Piemērotas kniedes | Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Produkta veids | Kniedētājs |
| Zīmols | Stanley |
| Svars | 0.627 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500029142 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KNIEDĒŠANAS ĀMURS MR55 STANLEY 0-69-804