KNIEDĒŠANAS ĀMURS MR33 STANLEY 0-69-833
€7,91
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 335 mm |
| Atbilstošs kniežu daudzums | 4 mm |
| Piemērotas kniedes | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kniedētājs |
| Zīmols | Stanley |
| Kniežu galviņas veids | Pagarināts |
| Svars | 0.59 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500511662 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KNIEDĒŠANAS ĀMURS MR33 STANLEY 0-69-833