Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Tilpums | 110 l |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Riteņu skaits | 1 |
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Bļodas materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Ķerras |
| Zīmols | - |
| Garums | 88 cm |
| Platums | 59 cm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Piepūšamais riņķis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ķerra tiek pārdota samontēta |
| Svītrkods | 500526811 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĶERRA PROFESIONĀLĀ 110L