Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Ķerras |
| Zīmols | - |
| Modelis | GA5016 |
| Garums | 795 mm |
| Platums | 420 mm |
| Augstums | 430 mm |
| Tilpums | 7 l |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Bērnu ķerra |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501727820 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĶERRA BĒRNIEM ZAĻA GA5016