Produkta informācija
| Ražotājs | OREGON |
|---|---|
| Ķēdes garums | 45 cm |
| Ķēdes biezums | 0.13 cm |
| Saišu skaits | 72 |
| Ķēdes posmi | 0.325" |
| Produkta veids | Gatavās zāģu ķēdes |
| Zīmols | Oregon |
| Sliedes garums | 45 cm |
| Paredzēts modeļiem | 000101005292 (TT-CS5800) |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Ķēdes eļļošanas eļļa Grunder, 1 l |
| Parastā cena | Zāģu sliede Oregon MTD AdvanceCut 3/8", 40 cm, 0.13 cm |
| Svītrkods | 502541615 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĶĒDE OREGEN 18 TT-CS5800