Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Diametrs | 1 mm |
| Garums | 1000 mm |
| Stieples | Tērauda |
| Tīrīšanai | Skurstenis |
| Stiprinājuma vītne | 12 mm/M12 |
| Produkta veids | Pagarinājums |
| Zīmols | Okko |
| Ar pagarinātāju | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 502701605 |
Okko skursteņu pagarinātājs – tas ir uzticams un funkcionāls piederums vadu rokas skursteņu sukām, kas palīdz sasniegt dziļākas un grūtāk aizsniedzamas skursteņa vietas. 1 metra garš pagarinātājs nodrošina lielāku darba brīvību un ļauj efektīvāk iztīrīt garākus dūmvadus.
Aprīkots ar M12 iekšējo-ārējo vītni, tas viegli un stingri savienojas ar sukām un citiem tīrīšanas piederumiem. Plāns, Ø 1 mm diametra stienis ir pietiekami elastīgs, lai pielāgotos skursteņa formai, taču paliek spēcīgs, nodrošinot efektīvu tīrīšanu.
Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē izturīgu, universālu un viegli lietojamu risinājumu skursteņu apkopei un tīrīšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀTS M12 IEKŠĒJS-ĀRĒJS 1 M