Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 31 cm |
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 16 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melna. 2 nodalījumi |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501973830 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KASTE INSTRUMENTU 12 OPTIMO P