Produkta informācija
| Ražotājs | KETER |
|---|---|
| Garums | 56.2 cm |
| Platums | 28.9 cm |
| Augstums | 50.2 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Jā |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Keter |
| Svars | 10.7 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Atvilktņu skaits | 5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Izraela |
| Svītrkods | 502192478 |
INSTRUMENTU KASTE KETER 237007, 562 MM X 289 MM X 502 MM, MELNA/SARKANA
Mobilā konstrukcija ar ritenīšiem lielākam komfortam - Augšpusē iebūvētais instrumentu uzglabāšanas nodalījums piedāvā vietu mazām detaļām, darbarīkiem un piederumiem, lai darba laikā tie vienmēr būtu pa rokai - Saderīgs ar Keter atvilktņu sērijas elementiem - nodrošina daudzpusīgu kraušanu kopā ar citām Keter atvilktņu vienībām, pateicoties vienkāršajam bloķēšanas mehānismam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KASTE AR 5 ATVILKNĒM 56.2X28.9X26.2