KASETE URBJU HSS-R 25 DAĻĪGA PROMOLINE
Preces kods: 500499769
€13,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 15.1 cm |
| Diametrs | 13 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 10.1 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Komplekts | 25 gab: 1; 1,5; 2; 2,5; 3; 3,5; 4; 4,5; 5,5; 6; 6,5; 7,5; 8; 8,5; 9; 9,5; 10; 10,5; 11; 11,5; 12; 12,5; 13 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 025 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts metālam. Turētājs |
| Svītrkods | 500499769 |
- Veids: metāla spirālurbju komplekts
- DIN standarts: DIN 338
- Urbšanas cauruma diametrs: 1/1,5/2/2,5/3/3,5/4/4,5/5/5,5/6/6,5/7/7,5/8/8,5/9/9,5/10/10,5/11/11,5/12/12,5/13 mm
- Materiāls (urbis): velmēts HSS
- Materiāla piemērotība: metāls / krāsainais metāls / PVC
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KASETE URBJU HSS-R 25 DAĻĪGA PROMOLINE