Produkta informācija
| Ražotājs | TECHNOVA |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Technova |
| Moduļu skaits | 14 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 94 mm |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis (IP): IP40. Augstums: 200 mm. Platums: 300 mm. Dziļums: 94 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 501733229 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA SADALES IEBŪVĒJAMA IP40 14 MOD