Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 202.4 cm |
| Biezums | 3.3 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Komplekts | 2,5 GAB. RĀMJU KOMPLEKTS. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Vertikāla durvju aploda PerfectDoor, 209.4 cm x 14 cm x 2.2 cm, kreisais, balta krās. |
| Svītrkods | 502554341 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA BALTA SILK MAT 80X33 (2.5GAB)