Produkta informācija
| Ražotājs | HAILO |
|---|---|
| Augstums | 212 cm |
| Platums | 150 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējs profesionāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Hailo |
| Svars | 6.3 kg |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Platformas augstums | 1500 mm |
| Pakāpju skaits | 7 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: alumīnijs |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502570229 |
- Piemērots Hailo EasyClix nomaināmajām kāpšļu uzlikām (papildu piederums)
- Daudzfunkcionāls paliktnis instrumentu, krāsu kannu vai sīku detaļu novietošanai
- Stabilitātei paredzētas margas un daudz vietas kājām
- Neslīdoši uzgaļi – 100 % saskares laukums ar grīdu
- Patentēta Hailo eņģu aizsardzība (DBP un DBGM)
- Cinkota tērauda platforma ar neslīdošu rievojumu
- Drošas, augsto tehnoloģiju kniedētas margu un pakāpienu savienojuma vietas
- Alumīnija pakāpieni ar neslīdošu rievojumu
- Maksimālā slodze: 150 kg
- Pakāpienu skaits: 7
- Darba augstums: maks. 325 cm
- Svars: aptuveni 6,8 kg
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES L60 STANDARDLINE AL 7 HAILO