Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 250 cm |
| Platums | 37 cm |
| Kāpņu tips | Pieslienamas trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 4.5 kg |
| Garums | 250 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 9 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Pakāpienu skaits: 9. Platums: 37 cm |
| Svītrkods | 501955819 |
Mājsaimniecībā var būt vajadzīgas arī kāpnes. Šī iemesla dēļ pircēju vidū ir pieprasītas modeļa Haushalt BL-S109 kāpnes. Šo iespēju visbiežāk izmanto mājās, lai gan to var izmantot arī citās vietās. Kāpnes pašas ir izgatavotas no alumīnija - stipra, bet salīdzinoši viegla metāla. To svars ir tikai 4,5 kg, un pašas kāpnes sastāv no 9 pakāpieniem. Maksimālais lietotāja ķermeņa svars 150 kg
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 9 PAK. BL-E109 250 CM HAUSHALT