Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Kāta veids | Kaplis |
| Garums | 1.2 m |
| Materiāls | Koks |
| Diametrs | 28 mm |
| Produkta veids | Kāti dārza darbarīkiem |
| Zīmols | Okko |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diametrs 28mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502233393 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KAPĻA KĀTS D28 / 90-120 CM