KALTS BETONAM GXS 04 300X16MM AR GUMIJU
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 30 cm |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Darbības zonas platums | 1.6 cm |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 1.6 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Ar rokturi | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502099824 |
Veiciet dažādus mūra un betona darbus ar Okko plakano betona kaltu – uzticamu rokas instrumentu, kas paredzēts gan precizitātei, gan izturībai. Ar 30 cm kopējo garumu, šis kalts ir konstruēts efektīvai veiktspējai prasīgos būvniecības un renovācijas projektos.
Izgatavots no izturīga metāla, darba gals ir 1,6 cm plats, padarot to ideālu detalizētiem betona darbiem, šķeldošanai un materiālu noņemšanai. Kalts ir aprīkots ar ergonomisku, oranžu gumijotu rokturi, nodrošinot ērtu un drošu satvērienu lietošanas laikā. Šis dizains palīdz absorbēt triecienu un samazināt roku nogurumu, piedāvājot uzlabotu kontroli un drošību.
Īpaši izstrādāts darbam ar betonu, šis Okko kalts ir piemērots dažādiem lietojumiem. To var izmantot tādiem uzdevumiem kā mazu betona sekciju sadalīšana, vecas javas noņemšana starp ķieģeļiem vai virsmu sagatavošana jaunām instalācijām. Piemēram, tas ir lielisks instruments rūpīgai noturīgas flīžu līmes noņemšanai no betona grīdas, vai mazu kanālu izkalšanai elektrības cauruļvadu vai cauruļu ieklāšanai mūrī. Praktiska izvēle gan profesionāliem meistariem, gan dedzīgiem DIY entuziastiem, šis Okko kalts ir būtisks papildinājums jebkuram instrumentu komplektam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KALTS BETONAM GXS 04 300X16MM AR GUMIJU