KABEĻU KANĀLS GRĪDĀM LPO50X15 GAIŠS KOKS
€4,11
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 1.5 cm |
| Platums | 5 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Papildus informācija | Krāsa: zaļa. Materiāls: nepārstrādāts polipropilēns. Diametrs: 65 mm. Iekšējais dziļums: 59 mm. Garums: 81 mm. Platums: 71 mm. Dziļums: 61 mm. Kabeļu šķērsgriezums: 2.5 mm² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501925168 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABEĻU KANĀLS GRĪDĀM LPO50X15 GAIŠS KOKS