Produkta informācija
| Ražotājs | LIETKABELIS |
|---|---|
| Vadītāja materiāls | Vara monolīts |
| Kodola dzīslas (xlpe) | 2.5 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 3 |
| Produkta veids | Kabeļi |
| Zīmols | Lietkabelis |
| Modelis | YDYPL |
| Nominālais spriegums | 500 V |
| Vadītāja tips | Ar vienu stiepli |
| Izolācijas slāņa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Korpusa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Plakans |
| Vadītāja forma | Apaļš |
| Ekranējums | Nav |
| Darba temperatūra | -30 - +70 °C |
| Degšanas klase: | Eca |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 502233415 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABELIS YDYPL 3X2.5 BALTS (100)