Produkta informācija
| Ražotājs | LIETKABELIS |
|---|---|
| Vadītāja materiāls | Vara monolīts |
| Kodola dzīslas (xlpe) | 1.5 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 3 |
| Produkta veids | Kabeļi |
| Zīmols | Lietkabelis |
| Modelis | CYKY-L |
| Nominālais spriegums | 750 V |
| Izolācijas slāņa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Korpusa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Apļveida |
| Vadītāja forma | Apaļš |
| Darba temperatūra | 70 - 160 °C |
| Degšanas klase: | Eca |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 500530659 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KABELIS CYKY-L 3X1.5 MELNS (100)