K-LIGZDA IP44 1-VIET AR ZEMĒJUMU SUDRABA
€5,06
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Uzstādīšana | Padziļinājumā |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kontaktligzdas |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Aizsargsegums | Jā |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Svītrkods | 502501180 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: K-LIGZDA IP44 1-VIET AR ZEMĒJUMU SUDRABA