Produkta informācija
| Ražotājs | WEBER |
|---|---|
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Iekšējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 20 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Pašizlīdzinošs līdzinātājs |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | DB Porand |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 3,6-3,9 litri / 20 kg |
| Patēriņš | 1,7 kg/m2/mm |
| Izmantošana | Īpaši piemērots peldošajām, apsildāmajām un ventilējamām grīdām, kur nepieciešama skaņas izolācijas uzlabošana |
| Maisījuma sastāvs | Skatīt iepakojumu |
| Svītrkods | 502318559 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Weber
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: JAVA PAŠIZLĪDZINOŠA WEBER DB PORAND 20KG