Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 425 mm |
| Platums | 200 mm |
| Tilpums | 16 l |
| Plūsmas kontrole | Jā |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Dārza smidzinātāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 500 mm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs 425x200x500mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502599887 |
IZSMIDZINĀTĀJS HAUSHALT PE20516, 16 L
Materiāli:
- Pudele: PE
- Rokturis: PP
- Šļūtene: PVC
- Ietilpība: 16L
- Darba spiediens: 3 līdz 4 bāri
- Piemērots dārza un mājsaimniecības tīrīšanai
- Var uzturēt drošu darba spiedienu
- Darbības puse: labā
Uzstādāmā sprausla: vienkārša konusveida, vienkārša vēdekļa, regulējama ar četriem caurumiem un dubulta konusveida sprausla
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IZSMIDZINĀTĀJS 16L HH 01-1088B/16