Produkta informācija
| Ražotājs | ELECTRALINE |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Produkta veids | Izolators |
| Zīmols | Electraline |
| Garums | 30 mm |
| Platums | 20 mm |
| Materiāls | Porcelāna |
| Papildus informācija | Iepakojumā 10 gab. Iepakojuma izmēri 11x11x2cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502598139 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IZOLĀTORI PORCELĀNA BRŪNI 10GB