IZOLĀCIJAS LENTE BYCOM MELNA 15 MMX10 M
€0,18
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BYCOM |
|---|---|
| Platums | 15 mm |
| Biezums | 0.13 mm |
| Ruļļa garums | 10 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Elektrības izolācijas lente |
| Zīmols | Bycom |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502354425 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IZOLĀCIJAS LENTE BYCOM MELNA 15 MMX10 M