IUK-3-01R/ONC KONTAKTL.AR ZEM.34A MAXUSB
€16,76
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | LIREGUS |
|---|---|
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Krāsas nosaukums | Matēta krēmkrāsa |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ligzdu skaits | 1 |
| Produkta veids | Kontaktligzdas |
| Zīmols | Liregus |
| Sērija | Retro |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Papildus informācija | USB A un C ligzdas. USB A - 2.4A maks. USB C - 3A maks. Matēti krēmkrāsas |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502394913 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IUK-3-01R/ONC KONTAKTL.AR ZEM.34A MAXUSB