Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 54.7 cm |
| Platums | 27.1 cm |
| Augstums | 27.8 cm |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās., Melns krās. |
| Kolonnu skaits | 4 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Nē |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502386783 |
Kārtīgi sakārtojiet savus instrumentus un sīkās detaļas ar izturīgo Okko instrumentu kasti. Izstrādāta, domājot par izturību un ērtībām, šīs instrumentu uzglabāšanas risinājums ir 54,7 cm garumā, 27,1 cm platumā un 27,8 cm augstumā, piedāvājot plašu vietu, bet nav pārāk apgrūtinoša. Tās praktiskais dizains, kurā ir klasisks melns apdare, ko papildina alumīnija krāsas akcenti uz roktura un aizbīdņiem, padara to par stilīgu papildinājumu jebkurai darbnīcai vai garāžai.
Izgatavota no izturīgas plastmasas un alumīnija kombinācijas, šī instrumentu kaste ir veidota, lai izturētu ikdienas lietošanas prasības. Integrētais alumīnija rokturis nodrošina ērtu un drošu satvērienu, ļaujot viegli transportēt jūsu būtiskākās lietas. Droši metāla aizbīdņi nodrošina, ka jūsu saturs paliek droši uzglabāts transportēšanas laikā vai tad, kad netiek lietots.
Organizācija ir Okko instrumentu kastes pamatā. Tā piedāvā vairākas uzglabāšanas iespējas, lai viss būtu savā vietā:
- Trīs caurspīdīgi organizatori, integrēti vākā, lieliski piemēroti mazu detaļu, piemēram, skrūvju, naglu, paplāksnes vai elektronisko detaļu, šķirošanai un ātrai identificēšanai.
- Plašs galvenais nodalījums, ideāli piemērots lielākiem rokas instrumentiem, elektroinstrumentu piederumiem vai citiem apjomīgākiem priekšmetiem.
- Izņemama iekšējā paplāte ar vairākiem dalītājiem, tostarp garu sekciju un mazākām kabatām, kā arī rievotu zonu uzgaļiem vai stiprinājumiem. Šī paplāte nodrošina ātru piekļuvi bieži lietojamiem priekšmetiem un atdala mazākus instrumentus no galvenā nodalījuma satura.
Lai gan nav ūdensizturīga, šī Okko instrumentu uzglabāšanas kaste ir lieliska izvēle dažādām organizatoriskām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat DIY entuziasts, kas sakārto savus mājas projektus, rokdarbnieks, kas organizē piederumus, vai profesionālis, kam nepieciešams uzticams veids, kā transportēt aprīkojumu uz darba vietu, šī instrumentu kaste piedāvā daudzpusīgu un praktisku risinājumu efektīvai uzglabāšanai un ērtai piekļuvei jūsu aprīkojumam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTRUMENTU KASTE 54.7X27.1X27.8CM