INSTALĀCIJAS CAURULE RLM50 SAVIEN 2M PEL
€2,68
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Caurules tips | Gludsienu |
| Iekšējais diametrs | 45.7 mm |
| Ārējais diametrs | 50 mm |
| Produkta veids | Caurulītes |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RLM50 |
| Daudzums iepakojumā | 2 m |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garums | 0.2 m |
| Papildus informācija | Garums: 2 m. Materiāls: PVC. Krāsa: pelēka. Iekšējais diametrs: 45.7 mm. Ārējais diametrs: 50 mm. Triecienizturība: 320 N / 5 cm. Darba temperatūra: -5 ° C līdz +60 ° C |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501715416 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTALĀCIJAS CAURULE RLM50 SAVIEN 2M PEL