Produkta informācija
| Ražotājs | AKS ZIELONKA |
|---|---|
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Iekšējais diametrs | 26.6 mm |
| Ārējais diametrs | 32 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Gludas instalācijas caurules |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Daudzums iepakojumā | 3 m |
| Spiedes izturība | 320 N |
| Krāsa | Balta krās. |
| Darba temperatūra | -5 - +60 °C |
| Svītrkods | 500208563 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTALĀCIJAS CAURULE RL32 3M BALTA