Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Koksnes veids | Masīva |
| Garums | 1.2 m |
| Platums | 55 mm |
| Biezums | 15 mm |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502653685 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IEKŠSTŪRLĪSTE15X55X1200