IEKĀRTA BLĪV.BENZ.STANLEY SGC-13000N-T
€329,87
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
| Vibrāciju frekvences vibrācijas/min | 5500 |
| Vibrāciju līmenis | 15.8 m/s² |
| Gājiena ātrums | 15 m/min |
| Blīvēšanas spēks, kg/m2 | 1300 |
| Produkta veids | Blīvēšanas mašīna |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 730 mm |
| Platums | 480 mm |
| Augstums | 590 mm |
| Svars | 89 kg |
| Darbības loksnes garums | 520 mm |
| Darbības loksnes platums | 445 mm |
| Motora jauda, AG | 6.5 |
| Trokšņa līmenis | 106 dB |
| Degvielas tvertnes tilpums | 3.6 l |
| Startera tips | Rokasgrāmata/instrukcija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Centrbēdzes spēks, kN | 13 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502730286 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IEKĀRTA BLĪV.BENZ.STANLEY SGC-13000N-T