Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 5.4 cm |
| Materiāls | Tērauds |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Koks, Metāla, Nerūsējošais tērauds, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbšanas kroņi |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 5 cm |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Svars | 0.147 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Urbju komplekts Makita Ezychange BIM, 32 - 83 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Svītrkods | 501953047 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HSS-BIMETĀLA KROŅURBIS 54MM