HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180) NOROZ 80
€13,16
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 80.5 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Norvēģu ozola krās. |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMA STABA 14-18 CM NORVĒĢIJAS OZOLA HOR80 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416847 |
- Rāmis ir izgatavots no 22 mm MDF plātnes.
- Rāmja platumu var regulēt diapazonā no 40 mm.
- Komplektā: viens horizontāls rāmis; starpposms
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HORIZONTĀLE DOMOLETTI (140-180) NOROZ 80