Produkta informācija
| Ražotājs | VINCENTS POLYLINE |
|---|---|
| Svars | 17.5 kg |
| Darba temperatūras diapazons | 10 - 30 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | Hidrostop H500 |
| Mērķis | Izmanto peldbaseinu, balkonu, terašu un ūdens tvertņu hidroizolācijai. |
| Patēriņš | 7-9 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Cementa divkomponentu elastīgā hidroizolācija. Saglabājas elastīga pie -20 C, izturīga pret UV starojumu. |
| Svītrkods | 502128604 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HIDROSTOP H500 A PLUS B 17.5KG