Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Produkta veids | Hermētiķu pistoles |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 33 cm |
| Platums | 15 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Svars | 0.282 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Pielietojums | Apdares darbiem |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502847164 |
Sagatavojieties nākamajam blīvēšanas vai apdares projektam ar Okko B297-03 hermētiķa pistoli. Izstrādāta, domājot par praktiskumu, šī manuālā hermētiķa pistole ir uzticams rīks dažādiem mājas uzlabošanas un renovācijas darbiem.
Izgatavota no izturīgas plastmasas un tērauda kombinācijas, šī hermētiķa pistole ir viegla, tomēr izturīga. Tās raksturīgā spilgti dzeltenā krāsa padara to viegli pamanāmu jebkurā instrumentu kastē, savukārt ergonomiskais dizains nodrošina ērtu lietošanu ilgstošas lietošanas laikā. Ar kopējo garumu 33 cm, tā ir piemērota precizitātei un kontrolei, uzklājot hermētiķus un līmes.
Galvenās iezīmes:
- Modelis: Okko B297-03, uzticama izvēle ikdienas lietošanai.
- Materiāli: Izturīgs plastmasas korpuss apvienojumā ar būtiskām tērauda sastāvdaļām ilgstošai veiktspējai.
- Izmēri: 33 cm garumā, 15 cm platumā un 6 cm augstumā, kompakts vieglai manevrēšanai.
- Svars: Tikai 0,282 kg, samazinot nogurumu lietošanas laikā.
- Primārais pielietojums: Īpaši paredzēts apdarei, padarot to ideāli piemērotu hermētiķa, silikona vai citu blīvēšanas materiālu uzklāšanai.
Neatkarīgi no tā, vai aizpildāt spraugas ap logiem un durvīm, lai uzlabotu energoefektivitāti, atjaunojat silikonu vannas istabā vai virtuvē, vai veicat vispārējus renovācijas darbus, Okko B297-03 hermētiķa pistole nodrošina vienkāršu un efektīvu risinājumu. Tās dizains atbalsta efektīvu hermētiķa uzklāšanu, veicinot tīru un profesionālu jūsu projektu apdari.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HERMĒTIĶA PISTOLE OKKO 225MM