GRIEZRIPA TĒRAUDAM 230X2.0 OKKO
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Biezums | 2.0 mm |
| Diametrs | 230 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6500 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | 200.14 |
| Diska forma | Taisns |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502415637 |
Aprīkojiet savu leņķa slīpmašīnu ar Okko 200.14 metāla griešanas disku, kas paredzēts efektīvam un precīzam darbam ar dažādiem metāla materiāliem. Šis taisnas formas abrazīvais disks ir uzticama izvēle gan profesionālām darbnīcām, gan mājas labiekārtošanas projektiem, nodrošinot tīru griezumu dažāda veida tēraudam un dzelzij.
Galvenās specifikācijas un funkcijas ietver:
- Optimizēti izmēri: Ar 230 mm diametru un plānu 2.0 mm biezumu šis disks ir paredzēts efektīvai griešanai ar minimālu materiāla zudumu.
- Universāla saderība: Tam ir standarta 22.23 mm iekšējais urbuma diametrs, nodrošinot saderību ar plašu leņķa slīpmašīnu klāstu.
- Augsta veiktspēja: Spēj droši darboties ar maksimālo rotācijas ātrumu 6500 apgr./min un perifēro ātrumu līdz 80 m/s, nodrošinot nemainīgus rezultātus.
- Izturīga konstrukcija: Izgatavots kā tērauda griešanas disks, tas ir paredzēts, lai izturētu prasīgus griešanas uzdevumus un atbilst EN 12413 drošības standartam.
Neatkarīgi no tā, vai strādājat būvlaukumā, griežat armatūru vai metāla profilus garumā, vai veicat ražošanas uzdevumus savā garāžā, Okko 200.14 griešanas disks piedāvā praktisku risinājumu. Tas ir piemērots esošo metāla konstrukciju modificēšanai vai jaunu komponentu sagatavošanai, nodrošinot, ka ar precizitāti sasniegsiet vēlamo rezultātu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZRIPA TĒRAUDAM 230X2.0 OKKO