GRIEZRIPA NERŪSĒJ. TĒRAUDAM 115X1.2 OKKO
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Biezums | 1.2 mm |
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | 200.00 |
| Diska forma | Taisns |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502415636 |
Okko griešanas disks leņķa slīpmašīnām: precizitāte un veiktspēja metālapstrādei
Uzlabojiet savus griešanas darbus ar Okko 200.00 griešanas disku, kas meistarīgi izstrādāts efektivitātei un precizitātei ar jūsu leņķa slīpmašīnu. Šis robustais abrazīvais disks ir paredzēts dažādiem metāla griešanas pielietojumiem, tostarp nerūsējošā tērauda, padarot to par neaizstājamu instrumentu jebkurai darbnīcai vai būvlaukumam.
Galvenās funkcijas, kas paredzētas veiktspējai:
- Optimizēti izmēri: Šim diskam ir praktisks 115 mm diametrs un plāns 1,2 mm biezums, kas ir ideāli piemērots ātriem un tīriem metāla griezumiem. Standarta 22,23 mm iekšējā urbuma diametrs nodrošina plašu saderību ar plašu leņķa slīpmašīnu klāstu.
- Specializēts metāliem: Izstrādāts kā īpašs nerūsējošā tērauda griešanas disks, tas nodrošina arī konsekventu un uzticamu veiktspēju vispārējai metāla griešanai, padarot to par daudzpusīgu izvēli dažādiem materiāliem.
- Ātrgaitas darbība: Spējot darboties ar maksimālo rotācijas ātrumu līdz 12200 apgr./min, šis disks veicina efektīvu materiāla noņemšanu un vienmērīgu griešanas darbību, vienlaikus ievērojot stingro EN 12413 drošības standartu abrazīviem izstrādājumiem.
- Taisna diska forma: Tradicionālā taisnā diska forma nodrošina stabilitāti un precizitāti, nodrošinot kontrolētas griešanas līnijas dažādiem uzdevumiem.
Neatkarīgi no tā, vai jūs nodarbojaties ar profesionālu metāla izgatavošanu, veicat detalizētus DIY mājas uzlabošanas projektus vai veicat būtiskus automobiļu remontus, šis Okko griešanas disks piedāvā uzticamu risinājumu. Tas ir lieliski piemērots tādiem uzdevumiem kā tērauda cauruļu, armatūras vai lokšņu metāla griešana, ļaujot jums katru reizi sasniegt precīzus rezultātus.
Okko griešanas diskam ir 24 mēnešu garantija individuālajiem patērētājiem un 12 mēnešu garantija juridiskām personām, nodrošinot pārliecību un atbalstu jūsu griešanas vajadzībām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZRIPA NERŪSĒJ. TĒRAUDAM 115X1.2 OKKO