GRIEZNES UNIVERSĀLĀS DĀRZA FISKARS 230CM
€60,58
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 232 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 32 mm |
| Produkta veids | Nozaru griezēji |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | - |
| Modelis | UP84 |
| Platums | 11.8 cm |
| Augstums | 222.0 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Griešanas leņķis līdz pat 230 grādiem |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Svītrkods | 500354289 |
Nozaru griezēji zaļie zari Fiskars UP84 115390A/1001557
- Fiskars universālās dārza grieznes ir instruments, kas ir lieliski piemērots koku lapotņu retināšanai un aizsniegšanai, kā arī biezu zaru griešanai, diametrā līdz 32mm.
- Veic cirpšanu augstu virs galvas bez kāpņu palīdzības, kā arī zemes līmenī bez noliekšanās un nomešanās ceļos.
- Regulējama griežņu galva un vienkāršais griešanas mehānisms nodrošina ātru, vieglu un drošu atzarošanu.
- PTFE pārklājums - noturīgas pret koroziju un nelīpošs asmens pārklājums.
- Ērts, triecienu absorbējošs SoftGrip rokturis.
- Vieglas, izturīgas un saglabā asumu. Garums: 2,32m. Svars: 1200g.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES UNIVERSĀLĀS DĀRZA FISKARS 230CM