Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 20 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Solid™ P341 |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots svaigu zaru griešanai līdz 20 mm diametrā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502237030 |
- Vieglas un ērts stublāju un zaru griešanai
- Maksimālā griešanas jauda: 20 mm diametrā
- Pilnībā armēts, precīzi noslīpēts tērauda asmens ilgāk saglabā asumu
- Zemas berzes asmens pārklājums ir korozijizturīgs un uzlabo sniegumu, rada gludākus griezumus un retāk salīp
- Spēcīgs tērauda rokturis ar SoftGrip™ konstrukciju papildu komfortam
- Apvada asmens tīrai griešanai uz zaļiem, dzīvīgiem augiem
- Viegli atveramais bīdāmais fiksators aizsargā asmeni transportēšanas un uzglabāšanas laikā
- Izgatavotas pilnībā bez polivinilhlorīdu (PVC) saturošiem materiāliem
Šīm grieznēm, kas ir izturīgas un ērtas stublāju un zaru vieglai griešanai, ir pilnībā armēts, precīzi noslīpēts asmens, kas ilgāk saglabā asumu, kā arī asmenim ir zemas berzes pārklājums, kas ir korozijizturīgs un garantē gludākus, vieglākus griezumus.
Spēcīgs tērauda rokturis ar SoftGrip™ konstrukciju nodrošina papildu komfortu, bet viegli atveramais bīdāmais fiksators aizsargā asmeni transportēšanas un uzglabāšanas laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES SOLID BYPASS L P341