Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 18.7 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Gultnis |
| Rīku pielietojums | Sausie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 20 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Single Step |
| Modelis | - |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Griešanas platums 22 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502237031 |
Piemērotas sausa un cieta koka griešanai līdz 22mm diametram. Masīvi rokturi komfortablam satvērienam. Grieznes būs ērtas izmantošanai arī kreiļiem. Augšējais asmens pārklāts ar PTFE, lai samazinātu berzi un radītu noturību pret koroziju. Rokturī iestrādāts caurums auklai. Garums: 20,8cm. 2011. gadā saņēmušas "Red Dot" dizaina apbalvojumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZNES SINGLE STEP 1057165